Hoe ontwikkel je een programma voor je wijkaanpak met gezamenlijk eigenaarschap
Leren van de praktijk 'Succesvol je wijk aanpakken'
dinsdag 22 april 2025 (digitaal)
De focus van deze verdiepingssessie ligt op het ontwikkelen van een programma voor je wijkaanpak.
Tijdens deze sessie leer je hoe je het proces effectief kan sturen om tot een concreet programma te komen. Je leert hoe je de opgave in de wijk goed in kaart brengt en hoe je deze kan vertalen naar heldere ambities en een passende ontwikkelstrategie. Je leert hoe je samenwerkingsprincipes ontwikkelt die voor alle partijen werken en hoe je draagvlak opbouwt bij bewoners en stakeholders. Bovendien leer je om gezamenlijk eigenaarschap te creëren, zodat iedereen zich betrokken voelt bij het proces en actief bijdraagt aan het realiseren van de doelen.
Kosten en praktische informatie
De online verdiepingssessie is van 9.00 tot 11.00 uur en kost € 150, exclusief BTW.
Aanmelden kan onderaan deze pagina. Je ontvangt na aanmelding een bevestiging van deelname. Het maximum aantal deenemers is 12 personen.
Heb je je aangemeld, dan rekenen we op je komst. Tot zes weken voor aanvang van de leersessie kun je nog kosteloos annuleren. Daarna is het - in overleg met P2 - wel mogelijk om een collega in jouw plaats te laten komen.